292 روز پیش
بازدید 1071 2 دیدگاه

ساخت سوئیچ بنز، بی ام و، لکسوس و پورشه

 • ساخت سوئیچ ماشین های خارجی لوکس مانند سوئیچ بنز یا ریموت بنز بسیار دشوار و دردسرساز و پر هزینه است. گاهی حتی ساخت سوئیچ خودرو های مدل جدید غیرممکن است و شما باید دوباره سفارش سوئیچ از شرکت اصلی در آن کشور کنید. مثلا اگر سوئیچ یا ریموت ماشین بی ام و مدل ۲۰۱۶ به بعد را گم کرده باشید هیچکس در ایران یا حتی دنیا غیر از شرکت بی ام و قادر به تولید دوباره آن سوییچ نیست و شما باید از شکرت بی ام و رسما درخواست سوئیچ جدید نمایید. اما در کلید مدرن ما به عنوان یکی از پیشروترین شرکتهای ایران در ساخت سوئیچ و با جدیدترین تجهیزات روز دنیا میتوانیم در صورت گم شدن سوئیچ ماشین تان در امر ساخت سوئیچ جدید شما را یاری کنیم. در کلید مدرن ما خدمات مربوط به ساخت سوئیچ فابریک، اصلی و اورجینال مانند ساخت سوئیچ و ریموت بنز SL500 AMG ، فروش قاب ریموت بنز، سوييچ بنز E240 ساخت سوئیچ و تعمیر ریموت بنز SL500 ،سوئیچ بنز AMG, سوئیچ بنز C200، ریموت مرسدس بنز S500 ، سوييچ بنز E350 کروک ، کلید کددار ماشین مرسدس‌ بنز E350 کوپه و انواع سوئیچ و ریموت بی ام و BMW مانند سوئیچ بی ام و ۷۳۰Li ،ساخت ریموت بی ام و ۵۳۰i ، سوییچ بی ام و BMW X6 ، سوئیچ ریموت دار بی ام و BMW X3 ، سوییچ بی ام و کروک ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ و سوئیچ دیگر ماشین های لوکس خارجی مانند سوئیچ پورشه Porsche ، سوئیچ لکسوس Lexus ، سوئیچ مازراتی Maserati ، سوئیچ ولوو Volvo ، سوئیچ هندا Honda ، سوئیچ فولکس واگن پاسات و تیگوان، سوئیچ آلفا رومئو Alfa Romeo را انجام می دهیم. شما میتوانید برای سفارش ساخت سوئیچ در ابتدا برای آگاه شدن از قیمت سوئیچ مانند قیمت سوئیچ بنز با دفتر ما تماس بگیرید و پس از آگاهی از قیمت سوئیچ و قیمت ریموت ، در صورت علاقه سوئیچ ماشین را سفارش دهید .

  از آنجا که در صورت گم شدن سوئیچ ماشین های گران قیمت خارجی، ساخت سوئیچ دوباره خودرو های خارجی بسیار پرهزینه است ما به ما پیشنهاد می کنیم که همیشه از سوئیچ اصلی ماشین تان یک سوئیچ یدک یا ریموت یدک داشته باشید تا از هدر شدن وقت و زمان تان جلوگیری کنید. ما خدمات مربوط به ساخت سوییچ یدک ماشین مرسدس بنز ، سوئیچ یدک کددار بی ام و ، ایموبلایزر ماشین پورشه، سوئیچ و ریموت یدک مازراتی، سوئیچ کیلس استارتر یدک لکسوس ، سوئیچ یدک آلفا رومئو ، سوییچ کی لس استارتر یدک ماشین هندا، سوئیچ یدک ولوو و کلید یدک دیگر ماشین های لوکس خارجی را از ما بخواهید.

  ساخت ریموت بنز

  ریموت ماشین های مدرن امروزی مانند ریموت بنز معمولا به صورت کیلس هستند که در سال های اخیر بسیار محبوب شده اند. این بدان معناست که دیگر کلید مکانیکی برای این ماشین ها حذف شده است. ریموت کیلس مرسدس بنز مانند دیگر ریموت های کیلس طوری طراحی شده است که فقط برای یک ماشین کار می کند و استفاده از آن برای دیگر ماشین های مرسدس بنز امکان پذیر نمی باشد. معمولا کارخانه مرسدس بنز، چند ریموت بنز (سوئیچ بنز) به صاحب ماشین تحویل می دهد تا در صورت گم کردن ریموت بنز (سوئیچ مرسدس بنز) از یکی از ریموت های یدک مرسدس بنز استفاده کند. در کلید مدرن ما توسط مدرن ترین و جدیدترین ابزارهای روز، انواع ریموت بنز را تولید می کنیم.

  ساخت ریموت یدک بنز

  اگر شما با مشکل گم شدن ریموت مرسدس بنز خود مواجه شدید، می توانید پس از تماس با شعبه اصلی کلید مدرن و آگاهی از قیمت ریموت بنز، اقدام به خرید ریموت مرسدس بنز نمایید تا کلیدسازان خبره ما در اسرع وقت به محل گم کردن ریموت بنز شما آمده و پس از ساخت ریموت مرسدس بنز، آن را پس از نشان دادن مدارک خودرو، به شما تحویل دهند. ما پیشنهاد می کنیم که شما همیشه ریموت یدک ماشین مرسدس بنز اضافه داشته باشید. چون بعضی مدل های ماشین مرسدس بنز به خصوص مدل های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ دارای امنیت بسیار زیاد می باشند و در صورت مفقود شدن سوئیچ اصلی باید تنها از کارخانه مرکزی در آلمان درخواست ریموت نمایید. خدمات ما شامل ساخت ریموت فابریک، اصلی و اورجینال مرسدس بنز مانند، ساخت ریموت یدک بنز CLA200 Mercedes Benz , قاب ریموت بنز، تعمیر ریموت کیلس بنز AMG GT, ریموت CLA45، ساخت سوئیچ ریموت دار مرسدس بنز E200 و E250 نیوفیس،ساخت ریموت یدک بنز E300 و ساخت ریموت یدک مرسدس بنز E350 مدل های ۲۰۱۰ ،۲۰۱۱ ،۲۰۱۲ ،۲۰۱۳ ،۲۰۱۴ ،۲۰۱۵ ،۲۰۱۶ ،۲۰۱۷ ،۲۰۱۸ ،۲۰۱۹ ، ریموت مرسدس بنز SL500 AMG، و ریموت مرسدس بنز CLS500 و تعمیر سوئیچ یدک مرسدس بنز C200 , S500 است.

  ساخت ریموت بی ام و BMW

  ریموت ماشین های مدرن امروزی، مانند ریموت بی ام و BMW از سال ۲۰۱۱ به بعد دارای چیپ های مخصوصی می باشند که برای بالا بردن امنیت خودرو کپی کردن آن را بسیار سخت نموده اند. در این میان شرکت خودروسازی بی ام و، به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه اختراعات مربوط به خودرو، با بالا بردن امنیت ریموت بی ام و BMW، کد دهی سوئیچ بی ام و را بسیار سخت نموده است. چنانچه اگر شما ریموت بی ام و خود را گم نمایید و هیچ ریموت یدک از خودروی بی ام و خود در اختیار نداشته باشید، باید از خود شرکت بی ام و در آلمان تقاضای ریموت یدک بی ام و BMW را نمایید! برای همین ما به شما پیشنهاد می کنیم که همیشه یک سوئیچ یدک از خودروی بی ام و خود در اختیار داشته باشید تا در صورت گم شدن ریموت بی ام و از آن استفاده نمایید. اگر شما با مشکل گم شدن ریموت بی ام و خود مواجه شدید، می توانید پس از تماس با ما و آگاهی از قیمت ریموت بی ام و BMW، اقدام به خرید ریموت ماشین بی ام و نمایید تا کلیدسازان خبره ما در اسرع وقت به محل گم کردن ریموت بی ام و شما آمده و پس از ساخت ریموت بی ام و BMW ، آن را در اختیار شما گذارند. بی ام و هیشه به عنوان یک ماشین لوکس و محبوب بین جوانان بوده است. برعکس رقیب همیشگی اش، مرسدس بنز، که تاجران و سیاستمداران را به عنوان مشتری هدف گرفته است، شرکت بی ام و با تولید ماشین های مورد پسند جوانان، خود را به برندی محبوب در میان آن ها بدل کرده است.

  ساخت ریموت یدک بی ام و BMW

  خدمات ما شامل ساخت ریموت فابریک، اصلی و اورجینال بی ام و مانند ساخت ریموت بی ام و ۷۳۰Li،قاب ریموت بی ام و BMW, ساخت ریموت یدک X3, X4, X5 , X6 در همه مدل های ۲۰۱۰، ۲۰۱۱، ۲۰۱۲، ۲۰۱۳، ۲۰۱۴، ۲۰۱۵، ۲۰۱۶ ، ۲۰۱۷، ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹، ساخت سوئیچ یدک بی ام و ۵۳۰i، ساخت ریموت یدک بی ام و های سری ۳، سری ۵ و سری ۷، ساخت سوئیچ بی ام و های ۵۲۳i , 520i , 650i , 330i , 125i , 35i , 220i , ساخت ریموت یدک بی ام و کروک ۴۲۸ می باشد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای

  نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  1. معین گفت:

   قیمت ریموت بی ام و 530 رو لطفا

   1. afshin گفت:

    وارد لینک زیر شوید
    https://kilidmodern.com/product/remote-bmw-530

  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Attributes
  • Custom attributes
  • Custom fields
  Click outside to hide the compare bar
  Compare
  Compare ×
  Let's Compare! Continue shopping
  گفتگو با کارشناس
  سلام آیا می تونم کمک تون کنم
  سلام آیا می تونم کمک کنم