ریموت

ساخت سوئیچ نیسان و ساخت ریموت نیسان

نوشته شده در
ساخت سوئیچ نیسان و ساخت ریموت نیسانReviewed by Afshinun on May 20Rating:

ساخت پروگرام و کددهی سوئیچ ریموت و و برنامه ریزی کلید نیسان از دیگر خدمات کلید مدرن می باشد . بیشترین خودروهای نیسان در ایران ماکسیما مورانو تینا ایکس تریل و نیسان جوک می باشند که در این میان مدل های خاص و لوکسی هم به چشم می خورند که کلید مدرن تمام خودرو های کمپانی نیستان را پوشش می دهد. خدمات دیگر کلید مدرن برای این برند تراش تیغه و تعویض قاب و باتری ، حذف و پاک نمودن ریموت و سوئیچهای گم شده خودروی نیسان و نیز بازگشایی درب و روشن نمودن خودرو در محل می باشد . سوئیچ کددهی و پروگرام ریموت و سوئیچ نیسان کاملا از طریق پورت سوکت دیاگ خودرو انجام می گردد ( هم خودروهای کلیدی و هم کیلس ) و لذا هیچ قطعه ای از خودرو طی فرآیند تعریف سوئیچ ، باز نمی گردد . برای کپی سوئیچ و ریموت نیسان لطفا به کلید مدرن مراجعه بفرمائید که اولا به صورت تخصصی در زمینه کددهی سوئیچ نیسان فعالیت داشته باشند و در ثانی فرآیند پروگرام ریموت کیلس ( هوشمند ) را به صورت کامل و همراه با تراش تیغه و کلید داخل آن انجام دهند . قیمت و هزینه ساخت ریموت و سوئیچ نیسان نیز در مراکز غیر معتبر ، قطعا با مراکزی که به صورت تخصصی کار پروگرام را دنبال می کنند بسیار متفاوت می باشد لذا جهت کپی سوئیچ و ریموت یدک تمامی خودرو های کمپانی نیسان لطفا با کلید مدرن تماس گیرید“با کمترین قیمت و در کوتاه ترین زمان ”

 

ساخت سوئیچ نیسان مورانو : خودروی مورانو به صورت شرکتی و وارداتی در سه مدل (SE_LE_SL) از سال ۲۰۰۸ در بازار ایران موجود می باشد . مورانو از خودروهای شاسی بلند و با کیفیت نیسان می باشد . سوئیچ این خودرو در سال ۲۰۰۸ به صورت ریموت دو دکمه با تیغه ثابت و نیز از سال ۲۰۰۸ به بالا به صورت کیلس می باشد .

 

ساخت ریموت نیسان تینا : این خودرو نیز به صورت وارداتی و شرکتی از مدل ۲۰۰۹ به بالا در دو مدل (XL_XV) در بازار ایران موجود می باشد . این خودرو تمامی مدل ها کیلس و ریموت آن به صورت اسمارت کی ۳ دکمه می باشد . نام این خودرو برگرفته از نام شهری در ایتالیا به نام teana می باشد.

 

ساخت سوئیچ نیسان قشقایی : سوئیچ این خودرو کددار می باشد . ریموت آن دو دکمه با تیغه ثابت و کاملا شبیه به ریموت نیسان مورانو کلیدی مدل ۲۰۰۸ می باشد . نیسان قشقایی در ایران بسیار کمیاب و به ندرت دیده می شود.

ساخت سوئیچ نیسان ماکسیما : اولین خودروی لوکس وارداتی نیسان در ایران ماکسیما می باشد . سوئیچ های این خودرو عموما کددار نیستند و البته مدلهای وارداتی کددار می باشند . ریموت این خودرو به صورت ۴ دکمه و مجزا از کلید می باشد.

ساخت ریموت نیسان جوک ( جوکی ) : یکی از خودروهای مدرن و منحصر به فرد کمپانی نیسان به لحاظ طراحی نیسان جوک می باشد . سیستم ایموبلایزر این خودرو اسمارت و ریموت آن کی لس گو می باشد . این خودرو در سه مدل اسپرت ، پلاتینیوم و اسکای پک ارائه می گردد . طراحی خاص و منحصر به فرد این خودرو علت محبوبیت و فروش بسیار بالای آن در ایران می باشد.

ساخت سوئیچ نیسان پیکاپ (pick up) : این خودروی شاسی بلند ، به صورت وانت کابین دار می باشد . سری اول این خودرو به سال ۱۹۹۷ برمیگردد . نیسان پیکاپ تک کابین بسیار کمیاب و دو کابین آن در ایران بیشتر دیده می شوند . سوئیچ این خودرو یک کلید معمولی و فاقد تراشه الکترونیکی می باشد . این خودرو سیستم ایموبلایزر ندارد و فاقد گیرنده ریموت می باشد.

 

ساخت ریموت نیسان ایکس تریل : از خودروهای مدرن تر و جدیدتر عرضه شده در بازار ایران نیسان ایکس تریل می باشد . تولید این خودرو در سه نسل از سال ۲۰۰۰ آغاز گردیده . واردات این خودرو به ایران از سال ۲۰۱۶ می باشد ، هر چند مدلهای سال ۲۰۰۵ نیز به ندرت دیده می شوند . سوئیچ این خودرو در مدلهای جدید به دو شکل کلیدی و اسمارت کیلس می باشد.

ساخت سوئیچ نیسان رونیز : خودروی رونیز همان نیسان ایکسترا (xterra) می باشد که تحت کمپانی پارس خودرو به عنوان رونیز شناخته می شود . این خودرو نیز فاقد سیستم ضد سرقت می باشد . با یک کلید معمولی تراش خورده می توانید خودرو را روشن نمائید . ریموت این خودرو در بازار موجود نیست و از کمپانی فاقد ریموت می باشد.

ساخت سوئیچ نیسان پاترول : سوئیچ این خودرو نیز در مدل های قدیمی دو در و چهار در ، معمولی و فاقد تراشه می باشد . سوئیچ مدلهای وارداتی جدیدتر این خودرو در سال ۲۰۱۶ وارداتی تماما کددار می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *