کلید مدرن

کلیه خدمات ریموت و سوئیچ برند بی ام و BMW

کد دادن سوییچ ‌ریموت کلیس و ساخت سوئیچ  اورجینال و های کپی همه مدل های بی ام و BMW تولید شده ۲۰۰۰ تا سال ۲۰۱۹ میلادی بصورت آنلاین با دستگاه های تمام اتوماتیک و سفارش ریموت از کمپانی و در کوتاه ترین زمان در محل شما انجام میپذیرد.   

بی ام و سری ۱

ب ام و سری ۱ کوچکترین خودروی تولیدی ب ام و است که در سه نوع مختلف هاچ بک، کوپه و کانورتیبل با ۱۱ نوع مختلف موتور بنزینی و دیزلی عرضه می‌شود. نسل اول ب ام و سری ۱ با کد تولیدی E۸۲/۸۸ در سال ۲۰۰۴ برای اولین بار به بازار عرضه شد. از سال ۲۰۱۱ نسل دوم این سری با کد تولیدی F۲۰ معرفی شد. این اتومبیل با ۱۱ نوع مختلف موتور عرضه می‌شود.

بی ام و سری ۳

معروفترین و محبوبترین مدل ب ام و محسوب می‌شود که ساخت آن از سال ۱۹۷۵ بی‌وقفه ادامه دارد. تاکنون شش نسل از ب ام و سری ۳ به بازار عرضه شده‌است که همگی از بهترین سدان‌های کوچک موجود در بازار بوده‌اند. سری سه به تعادل خیره‌کننده و سیستم بی‌نظیر تعلیقش مشهور است که باعث شده بتواند بهتر از هر اتومبیلی دیگری در این کلاس، از هر پیچی عبور کند. در حال حاضر نسل ششم این اتومبیل با کد تولیدی F۳۰ و ۸ نوع مختلف موتور بنزینی و دیزلی عرضه می‌شود، این خودرو تا نسل قبلی خود (e90) و… در دو مدل کوپه و کانورتیبل نیز عرضه می‌شد.

بی ام و سری ۴

کوپه کامپکت تولید شده توسط کمپانی بی ام و است. اولین جزئیات رسمی سری ۴ به‌طور رسمی در ۵ دسامبر ۲۰۱۲ منتشر شد و جزئیات گویای این بود که ب ام و قصد دارد جایگزین کوپه ۳ سری جدید را با نام جدید ۴ سری تولید کند تامحصولات خانوادگی و اسپرت خود را از هم متمایز کند.

بی ام و سری ۵

سدان سایز متوسط ب ام و از سال ۱۹۷۲ و طی هفت نسل به بازار عرضه شده‌است. نسل ششم این اتومبیل با کد تولیدی F۱۰ در سال ۲۰۱۰ معرفی شد و در مدل‌های سدان و استیشن و با ۷ نوع مختلف موتور بنزینی و دیزلی در دسترس است.همچنین نسل هفتم آن که از سال ٢٠١٧ با کد g30 شناخته میشود و با تیپ های سدان و استیشن موجود است. مدل ام ٥ نسل هفتم که با کد F90 شناخته میشود میتوان گفت در حال حاضر سریع ترین سدان بنزینی موجود در بازار است.

بی ام و سری ۶

مدل اسپرت بزرگ ب ام و محسوب می‌شود. این مدل در ابتدا به صورت دو در کوپه در سال ۱۹۷۶ به بازار معرفی شد اما تولید آن در سال ۱۹۸۹ متوقف گردید. در سال ۲۰۰۳ کمپانی تصمیم گرفت این مدل را بر پایه ب ام و سری ۵ بازسازی کند. از سال ۲۰۱۰ نیز نسل سوم این خودرو با کد F12/F۱۳ در سه مدل کوپه، کانورتیبل (سقف باز شو) و گران کوپه (تلفیقی از کوپه و سدان به صورت کوپهٔ چهار در) و با سه موتور بنزینی و دو موتور دیزلی به بازار عرضه می‌شود. ب ام و سری ۶ با اینکه از فروش مطلوبی برخوردار بوده همواره هدف انتقادات گروهی از صاحب نظران و دوستداران ب ام و در زمینه طراحی خارجی بوده‌است.

بی ام و سری ۷

بزرگترین و مجلل‌ترین خودروی سدان (چهار درب صندوق دار) ب ام و است که از سال ۱۹۷۷ تاکنون طی پنج نسل ساخته شده‌است. این خودرو در حال حاضر به دو صورت عادی و کشیده، با سه نوع موتور بنزینی و دو موتور دیزلی تولید می‌شود. ب ام و به صورت تحقیقاتی این مدل را با موتور هیدروژنی نیز ساخته‌است. بی ام و فول سایز سری ۷، بزرگترین و لوکس‌ترین خودرویی است که در صف تولیدات بی ام و قرار گرفته‌است. در این سری تعداد متنوعی از موتورهای توربوشارژ با شش، هشت یا دوازده سیلندر با سوخت‌های بنزین، دیزلی و هیبرید پر پایه چرخ‌های متحرک تولید می‌شود. در حالی که نسل قبلی سری ۷ آغازگر دوران جنجالی و پرتنش در طراحی بود، آخرین مدل سری ۷ یک رویکرد بسیار محافطه کارانه تر و مسلماً زیباتر را ارائه می‌دهد. در این سری خودرو از پویایی بهتری برای رانندگی برخوردار شده‌است و با نسخه به روز شده سیستم سرگرمی iDrive به تمام نیازهای اساسی رانندگان را برآورده می‌سازد.

بی ام و سری ایکس

خانواده سری ایکس بی ام و (BMW X Series) به عنوان خودروهای SUV لوکس و ۴ چرخ محرک در سال ۱۹۹۹ با معرفی اولین نمونه آن یعنی X5 متولد شد. تا سال ۲۰۰۷ سبد محصولات این خانواده شامل دو مدل X5 فول سایز و X3 سایز متوسط بود. اما از سال ۲۰۰۸، بی ام و با معرفی مدل X6، کلاس جدیدی به نام شاسی بلند کوپه را معرفی نمود و پس از آن با افزایش رنج محصولات این خانواده و افزودن مدل های کوچکتر کراس اور، رنج کاملی از مدل ها را در این سری عرضه نمود. این مدل ها اکنون شامل X1، X2، X3، X4، X5، X6، X7 می باشد.

ریموت های اورجینال و های کپی بی ام و BMW

ریموت CAS4

در دو مدل اورجینال و هایی کپی

قابل کپی بر روی تمامی مدل ها سری ۷  تا سال  ۲۰۱۷ میلادی 

تومان ۱،۵۰۰،۰۰۰
  •  

ریموت CAS3

در دو مدل اورجینال و هایی کپی

قابل کپی بر روی تمامی مدل ها سری E تا سال  ۲۰۱۱ میلادی 

تومان ۱۱۴۰۰۰۰
  •  
با ما تماس بگیرید
گفتگو با کارشناس
1
به کمک نیاز دارید ؟
سلام آیا می توانم به شما کمک کنم
گفتگوی آنلاین در واتس آپ

© 2015-2020 طراحی شده توسط مرکز تخصصی ساخت ریموت و سوئیچ کلید مدرن