کلید مدرن

کلیه خدمات ریموت و سوئیچ برند مرسدس بنز

کد دادن ریموت کیلس  و ساخت سوئیچ اوریجینال و های کپی  همه مدل های مرسدس بنز Benz تولید شده از سال ۲۰۰۰ تا سال ۲۰۱۴ میلادی آفلاین و از سال ۲۰۱۴ به بالا بصورت آنلاین با دستگاه های تمام اتوماتیک و در کوتاه ترین زمان در محل شما انجام میپذیرد.

بنز کلاس A

اولین نسل این خودروی اقتصادی و ساب‌کامکپت در سال ۱۹۹۷ با کد تجاری W168 و نسل دوم آن در سال ۲۰۰۴ به بازارهای جهانی رسیدند. نسل سوم این کلاس نیز در سال ۲۰۱۲ معرفی شد و تولید آن تا سال ۲۰۱۸ ادامه یافت. از اوایل سال ۲۰۱۸ نیز بنز تصمیم گرفت نسل چهارم کلاس A خود را برای اولین بار در آمریکا و کانادا به فروش برساند. نسل چهارم کلاس A بسیار پرطرفدار و در دو مدل هاچ‌بک ‌و سدان ارائه می‌شود.

بنز کلاس B

کلاس B بنز نیز نوع دیگری از خودروهای کامپکت بنز محسوب می‌شود که اسپورت‌تر و بزرگتر از کلاس A از سال ۲۰۰۵ در کارخانه آلمانی مرسدس تولید شده است و مینی ون چند منظوره اطلاق میشود. کلاس B بنز همواره یک طراحی به نسبت جعبه‌ای شکل را از آن خود کرده و به دلیل ارتفاع بیشتر، فضای پای بزرگتری را در اختیار سرنشینان قرار می‌دهد.نسل دوم این کلاس نیز در سال ۲۰۱۱ در مدل‌های دیزلی و بنزینی ارائه شد. نسل سوم این کلاس در نمایشگاه خودرویی پاریس ۲۰۱۸ در فرمتی عضلانی‌تر و با فضایی بزرگتر به نمایش درآمد.

بنز کلاس C

کلاس C اقتصادی‌ترین سدان بنز و احتمالا اقتصادی‌ترین خودروهای تاریخ بنز را در زیرمجموعه خود جای داده است. این خودرو در سال ۱۹۹۳ جایگزین طیف خودروهای ۱۹۰ (W201) شد و تا زمان ورود مدل‌های W168 کلاس A در سال ۱۹۹۷ کوچکترین خودروی بنز به شمار می‌آمد. اولین مدل نسل اول مرسدس کلاس C در ۱ ژوئیه ۱۹۹۳ و اولین مدل از نسل دوم این خودرو در ۱۸ جولای ۷ سال بعد، یعنی در سال ۲۰۰۰ تولید شد. این خودرو با آپشن محرک ۴ چرخ (۴ ویل‌درایو) در سال ۲۰۰۲ ارائه گشت و نسل سوم آن در سال ۲۰۰۷ وارد بازار شد. کلاس C در ابتدا در قالب یک سدان و استیشن دیده شد اما در سال ۲۰۰۰ نسخه‌هایی از فس‌ت‌بک کوپه این خودرو نیز ساخته شد. این خودرو با کمی جراحی و فیس‌لیفت به کلاس CLC تغییر ماهیت داد.

بنز کلاس E

مرسدس در این کلاس سدان فول- سایز را ارائه داد و پس از آن مدل‌های کوپه کلاس E وارد بازار شد. در این کلاس بنز خودروهای اجرایی را با موتورها و بدنه‌های مختلف تولید می‌کند و به نوعی در زمینه مصرف سوخت اقتصادی ترین کلاس بنز محسوب می شود. تولید خودروهای این کلاس از سال ۱۹۵۳ در کارخانه بنز آغاز شده و ۵ نسل آن به فروش جهانی رسیده است. در دهه ۱۹۶۰ این کلاس به دلیل ردیف لوکس و مدل اسپورتش محبوب‌تر شد.

بنز کلاس S

S پرچم ‌دار کنونی خودروهای بنز است. آلمان‌ها آن را کلاس ویژه می‌نامند. اولین مدل این خودرو به شکلی رسمی در سال ۱۹۷۲ ارائه شد و تاکنون با قدرت به حرکت خود ادامه می‌دهد. بنز هر چه خلاقیت دارد را در این کلاس رو کرده و بیشترین گزینه‌ و فناوری‌ها در کلاس قرار می‌دهد.

بنز کلاس CL

خودروهای کوپه بنز با این حروف شناخته می‌شوند. در این کلاس شاهد CL550 و CL600 و همچنین CL63 AMG و CL65 AMG هستیم. این خط تولید از بنز به ساخت خودروهای سایز بزرگ لوکس معروف است. در آلمانی CL مخفف کوپه‌های سبک یا لوکس است و در زیرساخت اشتراکات زیادی با پلت‌فرم کلاس S دارد. CL در چرخه توسعه خود به دنبال S حرکت کرد و در این کلاس شاهد فاصله محوری کوتاه تر نسبت به S و موتورهای کلاس S هستیم که البته در کلاس CL با تنوع کم‌تری ارائه می‌شوند.

بنز کلاس G

شاسی‌بلندها و SUVهای بنز در این رده قرار گرفته و با قابلیت محرک تمام چرخ ارائه می‌شود. از مشخصه‌های این بنز می‌توان به ظاهر جعبه‌ای آن اشاره کرد. در سال ۲۰۰۶ کلاس GL برای جایگزینی این خودرو ساخته شد. اما کلاس G همچنان با قدرت تولید می‌شود و یکی از قدرتمندترین آفرودرهای جهان است. تولید این خودرو از ۳۵ سال پیش آغاز شد و بنابر این قدمت تولید آن طولانی است. مدل های GL به عنوان یک کراس‌اوور شیک و GLE ، GLC و GLS در ابعاد مختلف سایر SUV های لوکس این خودروساز را تشکیل میدهند.

سایر مدل های بنز

بنز مدل های دیگری نیز در خط تولید دارد که اگرچه تیراژ تولید کمتری دارند، اما هرکدام مشتریان مخصوص خود خصوصا در بین قشر جوان و ثروتمند را دارند. از جمله مدل CLS ،سدانی که از کوپه‌های CL مشتق شده و به دلیل مشخصات و گزینه‌های ویژه که از کلاس S قرض گرفته، این حرف را نیز یدک ‌می‌کشد. بنز در کلاس SL به تولید خودروهای “گرند تورینگ” می‌پردازد. SL مخفف حروف “اسپورت سبک” در زبان آلمانی است و تولید خودروهای این کلاس از سال ۱۹۵۴ آغاز شده است. در شمایل سنتی خودروهای این کلاس عموما خودروهایی با دو صندلی دیده می‌شود، البته این به آن معنا نیست که هیچ خودروی ۴ درِ جی‌تی وجود ندارد. این خودروها با خودروهای ورزشی تفاوت‌های بسیاری دارند و آن قدر محبوب و پرتوان هستند که برای‌شان یک کلاس جداگانه در مسابقات رالی در نظر گرفته شده است. خودروهای این کلاس بنز در بسیاری از نقاط جهان به دلیل داشتن درهای “گالوینگ” با همین نام معروف شده‌اند. کلاس لیموزین”می‌باخ” با کد تجاری شاسی W240 شناخته می‌شود. این خودرو بزرگترین و لوکس‌ترین مرسدسی است که تا کنون ساخته شده و جهت ادای احترام به ویلهلم می‌باخ با این نام معروف است. در این کلاس تنها شاهد یک نوع موتور هستیم. می‌باخ معمولا با اعدادی مانند ۵۷ یا ۶۲ شناخته می‌شود که نشانگر تقسیم طول خودرو برحسب سانتی‌متر بر عدد ۱۰ است.

ریموت های اورجینال و های کپی بنز

ریموت اصلی مشکی پانیک دار

اورجینال

قابل کپی بر روی تمامی مدل ها تا سال  2013 میلادی 

تومان ۱,۰۰۰,۰۰۰
  •  

ریموت کروم BGA

در دو مدل اورجینال و هایی کپی

قابل کپی بر روی تمامی مدل ها تا سال  ۲۰۱۴ میلادی 

تومان ۱،۱۰۰،۰۰۰
  •  
Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید
گفتگو با کارشناس
1
به کمک نیاز دارید ؟
سلام آیا می توانم به شما کمک کنم
گفتگوی آنلاین در واتس آپ

© 2015-2020 طراحی شده توسط مرکز تخصصی ساخت ریموت و سوئیچ کلید مدرن