کلید مدرن

کلیه خدمات ریموت و سوئیچ برند پژو ۴۰۵

کد دادن ریموت و ساخت سوئیچ اوریجینال همه مدل های سمند بصورت آنلاین با دستگاه های تمام اتوماتیک و در کوتاه ترین زمان در محل شما انجام میپذیرد.

ساخت سوئیچ و ریموت خودرو پژو ۴۰۵

ساخت سوئیچ و ریموت خودرو های پژو ۴۰۵ در محل یکی از خدمات مرکز تخصصی ساخت ریموت و سوئیچ کلید مدرن می باشد.

پژو ۴۰۵ ساخت کشور فرانسه، نسل پنجم از سری چهار (سدان متوسط) شرکت پژو است که در سال ۱۹۸۷ تولید آن شروع و در سال ۱۹۹۶ در اروپا تولید آن پایان یافت. این خودرو توسط تیم طراحی اتومبیل پینینفارینای ایتالیا طراحی شد که در سال ۱۹۸۸، دقیقاً یک سال پس از تولیدش، برنده بهترین خودروی اروپا شد.

پژو ۴۰۵ در انواع مدل‌های کاربراتور، انژکتور، دیزلی، تنفس طبیعی، توربو شارژ، هشت سوپاپ، شانزده سوپاپ، در حجم‌ها و قدرت‌های مختلف و همچنین از ساده‌ترین مدل‌ها از نظر امکانات رفاهی، از جمله آینه‌های دستی، شیشه بالابرهای دستی، نداشتن کولر و… تا فول آپشن‌ترین و اسپرت ترین‌ها در دوران خودش از جمله صندلی‌های از جنس چرم و اسپرت، سانروف، اسپویلر، مه‌شکن، آینه‌های برقی، چهار شیشه بالابر برقی، تهویه اتوماتیک، قفل مرکزی، رینگ‌های آلومینیومی، تنظیم ارتفاع روغنی، سیستم صوتی قوی، چراغ شور، در برخی مدل‌ها سیستم چهار چرخ متحرک، و همچنین در مدل تی ۱۶، توربو شارژ و… تولید شده‌است.

در خودروهای سیتروئن bx، پژو آردی، انواع پژو پارس، انواع سمند، انواع سورن، دنا و دنا پلاس از پلتفرم ۴۰۵ استفاده شده‌است.

حجم موتورهای استفاده شده در پژو ۴۰۵ از ۱۴۰۰ سی سی تا ۲۰۰۰ سی سی است.

 

ضعیف‌ترین و ارزانترین مدل آن پژو ۴۰۵ جی ال و قویترین آن پژو ۴۰۵ تی ۱۶ است که آن زمان با هزینه خرید یک دستگاه پژو ۴۰۵ تی ۱۶ می‌توانستید سه دستگاه پژو ۴۰۵ جی ال خریداری کنید سال‌ها از تولید آن در فرانسه می‌گذرد اما هنوز شرکت ایران خودرو در حال تولید این محصول است.

در صورتی که در مورد سازگاری ریموت با خودرو خود اطلاع کافی ندارید، با تلفن پشتیبانی کلید مدرن تماس گرفته تا بر اساس شماره شاسی خودرو (VIN) سازگاری محصول با خودرو بررسی شود .

کلید مدرن مرکز تخصصی ساخت و کپی سویئچ و ریموت خودرو ، برای ساخت سوئیچ و ریموت یدک و مفقودی خودرو پژو ۴۰۵ خود با ما تماس بگیرین .

ریموت های اورجینال همه مدل های پژو ۴۰۵

ریموت دو دکمه پژو ۴۰۵ جک نایف

مدل اورجینال

 قابل کپی بر روی خودروهای پژو ۴۰۵ با رل قفل مرکزی

هزار تومان ۱۵۰
  •  
با ما تماس بگیرید
گفتگو با کارشناس
1
به کمک نیاز دارید ؟
سلام آیا می توانم به شما کمک کنم
گفتگوی آنلاین در واتس آپ

© 2015-2020 طراحی شده توسط مرکز تخصصی ساخت ریموت و سوئیچ کلید مدرن