کلید مدرن

کلیه خدمات ریموت و سوئیچ برند پژو پارس

کد دادن ریموت و ساخت سوئیچ اوریجینال همه مدل های پژو پارس بصورت آنلاین با دستگاه های تمام اتوماتیک و در کوتاه ترین زمان در محل شما انجام میپذیرد.

ساخت سوئیچ و ریموت خودرو پژو پارس

ساخت سوئیچ و ریموت خودرو پژو پارس در محل یکی از خدمات مرکز تخصصی ساخت ریموت و سوئیچ کلید مدرن می باشد.

پژو پارس خودرویی محصول ایران خودرو است. این خودرو فیس لیفت (تغییر چهره یافته) پژو ۴۰۵ است که در طرح ظاهری آن از بدنه پژو ۴۰۶ و پژو ۶۰۵ الهام گرفته شده‌است. خودرو پژو پارس با درابتدا با نام «پژو پرشیا» به بازار عرضه شد؛این خودرو در کشور سنگاپور به نام پژو ایکس۹ (به انگلیسی: X9) شناخته میشود. ولی چندی بعد ایران خودرو که قصد صادرات پارس به بازار عربستان را داشت، به دلیل عدم وجود حرف «پ» در زبان عربی و همچنین حساسیت اعراب به اسم «پرشیا» نام خودرو را به «پژو سفیر» تغییر داد. اما پس از اینکه این خودرو نتوانست مجوز صادرات به بازار عربستان را پاس کند، نامش به «پژو پارس» تغییر یافت. پژو پارس تاکنون در انواع پارس سال با موتور XU7 L3، پارس ئی‌ال‌ایکس با موتور ۱۶ سوپاپ XU7 L4، پارس ئی‌ال‌ایکس با موتور XUM ۱۹۰۵ سی‌سی و پارس ال‌ایکس با موتور TU5 تولید و عرضه میشود.

در صورتی که در مورد سازگاری ریموت با خودرو خود اطلاع کافی ندارید، با تلفن پشتیبانی کلید مدرن تماس گرفته تا بر اساس شماره شاسی خودرو (VIN) سازگاری محصول با خودرو بررسی شود .

کلید مدرن مرکز تخصصی ساخت و کپی سویئچ و ریموت خودرو ، برای ساخت سوئیچ و ریموت یدک و مفقودی خودرو پژو پارس خود با ما تماس بگیرین .

ریموت های اورجینال همه مدل های سمند

ریموت دو دکمه پژو پارس جک نایف

مدل اورجینال

 قابل کپی بر روی خودروهای پژو پارس  با رل قفل مرکزی

هزار تومان ۱۵۰
  •  

ریموت دو دکمه اکو ماکس پژو پارس

مدل اورجینال

 قابل کپی بر روی خودروی های پژو پارس اکو ماکس کروز  

هزار تومان ۲۰۰
  •  
Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید
گفتگو با کارشناس
1
به کمک نیاز دارید ؟
سلام آیا می توانم به شما کمک کنم
گفتگوی آنلاین در واتس آپ

© 2015-2020 طراحی شده توسط مرکز تخصصی ساخت ریموت و سوئیچ کلید مدرن